Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Search
ur: تلاش

en: Required
ur: درکار

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Mode
ur: طریقۂ کار
