Search API Sajari (1.0.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Description
vi: Mô tả

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Field name
vi: Tên trường

en: Mode
vi: Chế độ

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Unique
vi: Không trùng lặp

en: Key ID
vi: ID khoá

en: Secret
vi: Mật
