Search API Sajari (1.0.0-alpha7) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Search
ast: Guetar

en: Required
ast: Requeríu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Mode
ast: Mou

en: Optional
ast: Opcional
