Search API Sajari (1.0.0-alpha7) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Description
id: Deskripsi

en: Search
id: Pencarian

en: Required
id: Wajib

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Optional
id: Pilihan

en: Base URL
id: URL dasar
