Search API Sajari (1.0.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Search
mr: शोध

en: Required
mr: आवश्यक

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Optional
mr: पर्यायी
