Search API Sajari (1.0.0-alpha7) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Required
sq: Kërkohet

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Optional
sq: Me dëshirë
