Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha7) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Search
sv: Sök

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Mode
sv: Läge

en: Optional
sv: Valfritt

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Unique
sv: Unik

en: Secret
sv: Hemlighet
