Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha7) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Search
te: వెతుకు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Optional
te: ఐచ్చికం
