Search API Sajari (1.0.0-alpha8) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Mode
bn: মোড

en: Optional
bn: ঐচ্ছিক
