Search API Sajari (1.0.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Search
cs: Hledat

en: Required
cs: Povinné

en: Field name
cs: Název pole

en: Mode
cs: Režim

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Unique
cs: Unikátní

en: Secret
cs: Klíč
