Search API Sajari (1.0.0-alpha8) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Mode
cy: Modd

en: Optional
cy: Dewisol
