Search API Sajari (1.0.0-alpha9) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Search
ar: بحث

en: Required
ar: ضروري

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Mode
ar: النمط

en: Optional
ar: اختياري
