Search API Sajari (1.0.0-alpha9) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Search
bg: Търси

en: Required
bg: Задължително

en: Mode
bg: Режим

en: Optional
bg: По желание
