Search API Sajari (1.0.0-alpha9) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Search
bs: Pretraga

en: Required
bs: Obavezno

en: Field name
bs: Ime polja

en: Optional
bs: Opcionalno
