Search API Sajari (1.0.0-alpha9) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Search
fi: Etsi

en: Required
fi: Pakollinen

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Mode
fi: Tila

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Unique
fi: Yksilöllinen
