Search API Sajari (1.0.0-alpha9) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Search
is: Leit

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Mode
is: Hamur

en: Optional
is: Valkvætt
