Search API Sajari (1.0.0-alpha9) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Required
km: ទាមទារ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Mode
km: របៀប​

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត
