Search API Sajari (1.0.0-alpha9) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Search
ru: Поиск

en: Required
ru: Обязательно

en: Field name
ru: Имя поля

en: Mode
ru: Режим

en: Optional
ru: Необязательно

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Unique
ru: Уникальный

en: Secret
ru: Секрет
