Search API Sajari (1.0.0-alpha9) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Search
ta: தேடல்

en: Required
ta: தேவை

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Mode
ta: முறை

en: Optional
ta: விருப்புரிமை
