Search API Sajari (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક
