Search API Sajari (1.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Search
nn: Søk

en: Required
nn: Påkrevd

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Mode
nn: Modus

en: Optional
nn: Valfri
