Search API Sajari (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Field name
sr: Назив поља

en: Mode
sr: Режим
