Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད
