Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Search
et: Otsing

en: Required
et: Kohustuslik

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Mode
et: Viis

en: Optional
et: Valikuline

en: Unique
et: Ainulaadne
