Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Search
jv: Goléki

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Optional
jv: Ora kudu
