Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Search
th: ค้นหา

en: Required
th: จำเป็น

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Optional
th: ไม่จำเป็น
