Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Search
uk: Пошук

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Field name
uk: Назва поля

en: Mode
uk: Режим

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Unique
uk: Унікальне

en: Key ID
uk: Ід. ключа

en: Secret
uk: Таємний
