Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Search
he: חיפוש

en: Required
he: נדרש

en: Field name
he: שם שדה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית
