Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Required
ne: आवश्यक

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Mode
ne: प्रकार

en: Optional
ne: ऐच्छिक
