Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Search
am: ፈልግ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Mode
am: ሁኔታ
