Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Search
hr: Pretraga

en: Required
hr: Nužno

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Mode
hr: Režim

en: Optional
hr: Prouvoljno
