Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Search
nl: Zoeken

en: Required
nl: Verplicht

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Mode
nl: Modus

en: Optional
nl: Optioneel

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Unique
nl: Uniek

en: Key ID
nl: Sleutel-ID

en: Secret
nl: Geheim
