Search API Search.io (formerly Sajari) (1.0.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Required
ta: தேவை

en: Optional
ta: விருப்பத் தெரிவு
