Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Path
lv: Ceļš

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Edit URL
lv: Labot URL
