Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (28 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Links
ur: لنکس

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
