Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (45 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Hourly
eu: Orduero

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Apply
eu: Ezarri

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Asc
eu: Goraka
