Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Links
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Options
jv: Opsi

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Edit URL
jv: Sunting URL

en: Asc
jv: Urut Maju
