Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (59 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Path
uk: Шлях

en: User
uk: Користувач

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Options
uk: Опції

en: Created
uk: Створено

en: Create
uk: Створити

en: Activated
uk: Активовано

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Never
uk: Ніколи

en: Type name
uk: Назва типу

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Date created
uk: Дата створення

en: Apply
uk: Застосувати

en: Add server
uk: Додати сервер

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Offset
uk: Зміщення

en: Created by
uk: Створив(ла)

en: Created on
uk: Дата створення

en: Search type
uk: Тип пошуку

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Add index
uk: Додати індекс

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: Search query
uk: Пошуковий запит

en: View URL
uk: URL перегляду

en: Delete URL
uk: URL видалення

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Last executed
uk: Останнє виконання

en: Saved search
uk: Збережений пошук
