Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Hourly
be: Кожную гадзіну

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: Activated
be: Актываваны

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: Owner
be: Уладальнік

en: Last checked
be: Апошняя праверка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Apply
be: Ужыць

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL
