Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (21 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Body
bn: কাঠামো

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Name
bn: নাম

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Configure
bn: কনফিগার

en: All
bn: সমস্ত

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Search index
bn: অনুসন্ধান সূচি
