Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (44 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Links
cs: Odkazy

en: Search
cs: Hledat

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Path
cs: Cesta

en: User
cs: Uživatel

en: Configure
cs: Nastavení

en: Options
cs: Možnosti

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Never
cs: Nikdy

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
