Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (42 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Hourly
el: Ωριαία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Path
el: Διαδρομή

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Options
el: Επιλογές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Never
el: Ποτέ

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Last checked
el: Τελευταίος έλεγχος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: View URL
el: Προβολή URL

en: Asc
el: Αύξ
