Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: Search
ka: ძიება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.

en: - All -
ka: - ყველა -
