Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (58 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Path
pl: Ścieżka

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Options
pl: Opcje

en: Created
pl: Utworzono

en: Activated
pl: Aktywowany

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Never
pl: Nigdy

en: Type name
pl: Nazwa typu

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Last checked
pl: Ostatnio sprawdzano

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Saved searches
pl: Zapisane wyszukiwania

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Add server
pl: Dodaj serwer

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Result count
pl: Licznik wyników

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Created on
pl: Utworzono

en: Search type
pl: Typ wyszukiwania

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Add index
pl: Dodaj indeks

en: Edit URL
pl: Edytuj adres

en: View URL
pl: URL widoku

en: Index ID
pl: Identyfikator indeksu

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Notification interval
pl: Interwał powiadomień

en: Last executed
pl: Ostatnio wykonane

en: Saved search
pl: Zapisane kryteria wyszukiwania

en: Save search
pl: Zapisz kryteria
