Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë
