Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Search
hu: Keresés

en: Hourly
hu: Óránként

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Create
hu: Létrehozás

en: Activated
hu: Bekapcsolt

en: Never
hu: Soha

en: Type name
hu: Típus neve

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Saved searches
hu: Mentett keresések

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Add server
hu: Kiszolgáló hozzáadása

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Created by
hu: Létrehozta

en: Created on
hu: Létrehozva

en: Search type
hu: Keresés típusa

en: Add index
hu: Index hozzáadása

en: Edit URL
hu: Webcím szerkesztése

en: View URL
hu: Webcím megtekintése

en: Index ID
hu: Index azonosító
