Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Links
mr: दुवे

en: Search
mr: शोध

en: Hourly
mr: ताशी

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Owner
mr: मालक
