Search API Saved Searches (8.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Path
sl: Pot

en: Configure
sl: Nastavi

en: Options
sl: Možnosti

en: Never
sl: Nikoli

en: Owner
sl: Lastnik

en: Date created
sl: Datum nastanka
