Search API Saved Searches (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Configure
am: ውቀር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
