Search API Saved Searches (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (46 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: روابط

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Hourly
ar: كل ساعة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Configure
ar: ضبط

en: Options
ar: الخيارات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create
ar: أنشئ

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Never
ar: أبدا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Last checked
ar: أخر تحقق

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Search index
ar: فهرس البحث

en: - All -
ar: - الكل -

en: Edit URL
ar: تحرير العنوان URL

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
